Fizyoterapistlerimiz

Elif Gizem Semizoğlu
Elif Gizem Semizoğlu

Elif Gizem Semizoğlu

 1998 Malatya doğumlu olan Elif Gizem SEMİZOĞLU 2021 yılında Karabük Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca Romatem, Ossa Klinik, Yeşil Doğa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde stajyer fizyoterapist olarak görev yapmıştır. Mesleki olarak nöroloji, pediatri, ortopedi, geriatri ve spor alanlarında çalışmıştır. Alanıyla ilgili kinejyolojik bantlama, pediatrik mobilizasyon, manipülasyon, klasik masaj, kupa terapisi gibi çeşitli eğitimler almıştır. 2021 yılında Mavi İzlenim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çalışmaya başladı.

Elif Gizem Semizoğlu
Zuhal Kılıç
Zuhal Kılıç

Zuhal Kılıç

 1997 İzmit/Kocaeli doğumlu olan Zuhal Kılıç, 2019 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon programından mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca, Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Özel Grand Medical Hastanesi, çeşitli tıp merkezleri ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde stajyer fizyoterapist olarak görev yapmıştır. Nörolojik ortopedik ve pediatrik alanda çalışmanın yanında, ortez protez eğitimlerine katılmıştır. Aynı zamanda, Geriatrik Rehabilitasyon Kongrelerine ve Ulusal Romatoloji Konferansına katılmıştır. Kupa masaj terapisi, Duyu Bütünleme terapisi ve manuel terapi uygulamaktadır. 2019 yılında Manisa Sevgi Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde iş hayatına başlayan Zuhal Kılıç, 2020 yılında Kocaeli Elele Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışmıştır. 2021 yılından itibaren kurumumuzda görev yapmaktadır.

Zuhal Kılıç
Mehmet Kamil Uğurlu
Mehmet Kamil Uğurlu

Mehmet Kamil Uğurlu

1994 yılında İzmit’te doğan Mehmet Kamil Uğurlu, ilköğrenimini Yahya Kaptan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi İlköğretim Okulu’nda, ortaöğrenimini 2008-2012 yılları arasında Kocaeli Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Sonrasında 2017 yılında Marmara Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Mesleki olarak nörolojik, pediatrik ve ortopedik birçok kongre ve sempozyuma katılan Mehmet Kamil; mobilizasyon-manipulasyon, kinezyolojik bantlama, kupa terapisi gibi çeşitli eğitimleri de almıştır. Mesleki yaşantısına 2017 yılında Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Tıp Merkezi’nde başlayıp 2019 yılında Yenibosna Özel Safa Hastanesi’nde sürdürdü. 2020 yılından itibaren Mavi İzlenim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışmaktadır.

Mehmet Kamil Uğurlu